Kayseri'de Modifiye Tutkunları Garajda Buluştu

Kayseri'de bir alışveriş merkezinin garajında düzenlenen Nankong Tries Tuning Fuarı, modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdi.

Kayseri'de, bir alışveriş merkezinin garajında düzenlenen 'Nankong Tries Tuning Fuarı' modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdi. Fuarda, modifiyeli otomobiller ilgi gördü. 

Merkez Melikgazi ilçesi Sivas Caddesi'nde bir alışveriş merkezinin garajında,Erciyes Otomobil Spor Kulübü tarafından düzenlenen fuarda klasiklerden, son model spor otomobillere kadar 250 modifiyeli araç yer aldı. Birbirinden farklı ses sistemleri, aksesuarları, iç ve dış tasarımlarıyla hayli ilgi çeken otomobillerin sahipleri, vatandaşlara araçlarını tanıtırken, zaman zaman yapılan şovlar da beğeniyle izlendi. Bir çok ilden katılımcının olduğu fuardaki gösteriler, geç saatlere kadar sürdü. 

Erciyes Otomobil Spor Kulübü Başkanı Kenan Büyükbahçeci, fuara beklediklerinin çok üzerinde ilgi olduğunu ifade ederek, "Fuara, yaklaşık 4 bin kişi ve 250 modifiyeli araç katıldı. Otomobil tutkunları sokaklarda hobilerini gerçekleştirmek yerine bu tür organizasyonlara katılabilirler" diye konuştu.